Czym jest NaWalla?

NaWalla.com to sklep z plakatami polskich ilustratorów, ale też miejsce inspiracji sztuką.

 

NaWalla.com to też powiększająca się społeczność – artystów i miłośników plakatu oraz dobrego designu. Gromadzimy wokół siebie ilustratorów. Pracujemy nad ich większą rozpoznawalnością, nad dostrzeżeniem ich na rynku projektowym.

„Ważną kwestią było stworzenie projektu, który będzie zgodny z naturą. Dlatego powstał pomysł ekologicznych opakowań, efektywnego drukowania czy wizytówek na skrawkach papieru. Kolejne kroki to współpraca z organizacjami, które wspierają naszą planetę.”

Dlaczego NaWalla?

Uświadamiamy

 

Ważnym aspektem dla nas jest popularyzacja ilustracji w Polsce i za granicą. Zaczynamy uświadamiać, że sztuka i oryginalna ilustracja jest dostępna dla każdego.

Less waste

 

Wykorzystaliśmy ilustracje czy projekty, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, a powinny! Przecież komuś gdzieś na drugim końcu świata mogą się spodobać. Wprowadziliśmy #lesswaste w ilustracjach. Przejrzeliśmy autorskie prace i to one jako pierwsze zapełniły nasz sklep internetowy.

Opowiadają historie

 

Nasze plakaty opowiadają historie osoby, która je wiesza, odzwierciedlają jej myśli. Na pewno też jest to idealne wykończenie mieszkania – coś niespotykanego, dopasowanego do wystroju, personalizowanego.

Papier i druk

 

Priorytetem była dla nas jakość druku oraz papier. Wybraliśmy ploter Canon imagePROGRAF PRO-4000S i dopasowany do niego papier jakości galeryjnej premium.

Wrażenia

 

Ważne jest też to jakie wrażenia będziesz miał, kiedy otworzysz przesyłkę z plakatem. Odpakowanie ilustracji ma już dawać niesamowitą przyjemność. Jak dotkniesz papieru, przyjrzysz się drukowi. Wysoka jakość to dla nas priorytet.

Bardziej eko

 

Skupiamy się coraz bardziej na ekologii i zadbaniu i nasza planetę. Pakujemy w kartonowe opakowania, które nie są obrandowane po to byś mógł wykorzystać pudełko na własne potrzeby. A każdy skrawek papieru jest przez nas wykorzystywany, np. na skrawkach drukujemy nasze wizytówki. Małymi krokami chcemy udowadniać, że da się żyć trochę bardziej w zgodzie z naturą 😉